İçeriğe geç

Hakkında

Ben Burak ;

1989 Sakarya doğumluyum. 2013 senesinde Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi / İstatistik bölümünden mezun oldum. Şu an ise Türkiye’nin en iyi hava yolu şirketinde kabin memurluğu yapmaktayım.(Daldan dala) Artık yine aynı şirkette kendi işimi yapabileceğim bir birimde çalışıyorum.

Fazla uzun tutmayacağım bu kısmı zaten pek anlatacak bir şey de yok hani. Yaşamımda bilgi teknolojilerinin yeri çok fazla. Evet aslında bundan bazen ben bile şikayet ediyorum. İşten gelir gelmez ilk işiniz bilgisayar başına oturup geçen sefer bıraktığınız yerden devam etmekse sosyal yaşantınızda sorunlarla karşılaşabileceğinizin farkına varmalısınız.

Ne yapar?

– Dediğim gibi en büyük hobim yeni bu camiada(bilgisayar ve elektronik  teknolojileri) her gün yeni bir şey öğrenmek.

Amaç?

– Aslında çok amacım var ama sanırım bu atasözünden çıkan anlam fazlasıyla yeterli olacaktır amacımın ne olduğunu anlatmaya;

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Başka?

– Gitar çalarım. Üniversitedeyken müzik grubu kurmuştuk hatta abartıp bahar şenliklerine bile çıkacaktık. Olmadı yapamadık :)
– Fırsat buldukça elektronik devrelerle uğraşır kendin yap sitelerini incelerim. İlerde müstakil dairemin gece aydınlatmasını ve hatta tüm ihtiyaçlarını güneş ve rüzgar panellerinden yapma fantezilerim var – tabii böyle evim olursa :)